Kontakt

Vill du maila en speciell avdelning, skicka pressmeddelanden eller lämna in annonsmaterial? Använd adresserna nedan.

 

Bröllopsmagasinet
Björbäcksvägen 9, 451 55 Uddevalla

Tel: 0522 – 68 11 90 Fax: 0522 – 68 11 99

Administration

Anders Wallgren
VD/Ägare
Tel: +46(0)522-68 11 91
anders@bridalmagazinegroup.com

Kine Börjesson
Ekonomi (mammaledig för tillfället)
kine@bridalmagazinegroup.com

Monika Öjeling
Tillförordnad Operativ chef
monica@bridalmagazinegroup.com

Säljavdelningen

Camilla Lindahl
Säljchef
Tel: +46(0)522-68 11 93
camilla@bridalmagazinegroup.com

Anna-Lena Carlsson
Mediasäljare
Tel: +46(0)522-68 11 96
anna-lena@bridalmagazinegroup.com

Jenni Johansson
Mediasäljare
Tel: +46(0)522 68 11 97
jenni@bridalmagazinegroup.com

Jon-Erik Kristiansen
Mediasäljare (Norge)
Tel: +47 23 00 80 93
jon-erik@bridalmagazinegroup.com

Karsten Hjortland
Mediasäljare (Norge)
Tel +47 23008096
karsten@bridalmagazinegroup.com

Linda Selmi
Mediasäljare (Norge)
Tel +47 23008097
linda@bridalmagazinegroup.com

Soile Niinikoski
Mediasäljare (Finland)
Tel: +358 9 32 95 11 06
soile@bridalmagazinegroup.com

Gyltene Ademi
Mediasäljare (Danmark)
Tel +45 708 99 997
gyltene@bridalmagazinegroup.com

Grafisk produktion

Jerker Löf

Jerker Löf
Produktionschef
Tel: +46 (0)522-68 11 86
jerker@bridalmagazinegroup.com

Malin Wilhelmsen
Grafiker
Tel: +46 (0)522-68 11 87
malin@bridalmagazinegroup.com

Redaktion

Anna Storm
Chefredaktör
Tel: +46(0)522-68 11 82
anna@bridalmagazinegroup.com

Title


Håll koll på oss